THA Martin - HK AS Trenčín A 13:28 (5:12)
Zostava: Marčičiaková- Marčeková 4, Brezniaková 5/1, Lišková 2/1, Miklušicová, Rosenbergová 1, Kováčová, Šimeková 1, Strnisková

THA Martin - HK AS Trenčín B 12:19 (5:8)
Zostava: Marčičiaková- Marčeková 1, Brezniaková 6/2, Lišková 8/2, Miklušicová, Rosenbergová 3, Kováčová, Šimeková 3, Strnisková 1

Na zápasy do Partizánskeho sme odchádzali s cieľom získania 4 bodov. Po prvýkrát sme v jednom hracom dni mali odohrať 3 zápasy, s čím trénersky absolútne nesúhlasím , ale musím to rešpektovať. Vycestovali sme v nekompletnej zostave a ešte počas cesty sme mali komplikácie s nevoľnos

Prvý zápas bol kondične najnáročnejší. Krok so súperom sme držali len prvý polčas. Súper bol na všetkých pozíciách strelecky, fyzicky lepšie disponovaný, ale v obrannej aj útočnej fáze sme sa snažili byť mu rovnocenným súperom. Dievčatá sa rovnomerne striedali, aby boli schopné zvládnuť všetky 3 zápasy v rovnakom hernom tempe. V druhom polčase sme urobili viac technických chýb a nepremenené strelecké šance z pozícií spojok a ľavého krídla sa podpísali pod zlý výsledok zápasu.

Druhý zápas, ktorý nasledoval po 20 minútovej prestávke, sme začali sľubne a vyhrávali sme. Zrazu sme začali robiť technické chyby v útoku, neboli sme schopné ísť do rýchlych brejkov a nepochopiteľne sme strieľali do stredu brány po vypracovaných šanciach. Celý zápas sme sa so súperom doťahovali o 2-3 góly. V druhom polčase pokračovala strelecká mizéria a nekoncentrácia hráčok a zápas sme prehrali. Zápas bol výbuchom technických chýb, nepremenených jasných gólových šancí z poľa aj zo sedmičiek a nedodržiavania pokynov.

Zostava: Marčičiaková- Marčeková 1, Brezniaková 2, Lišková 5, Miklušicová, Rosenbergová 4, Kováčová, Šimeková , Strnisková

THA Martin: Slávia Partizánske 22:17(12:8)

Posledný zápas proti Partizánskemu bol previerkou, kto z koho. Súper disponoval šestnástimi hráčkami s možnosťou striedania na všetkých pozíciách. Od začiatku sme mali zápas pod kontrolou a hrali sme takticky. Pre vyčerpanosť a vylúčenosť hráčok sme striedali spojkové útočné pozície a menili hráčky v obrane. V podstate sme takmer polovicu zápasu hrali v oslabení. Dievčatá boli vyčerpané a robili chyby v obrane. Celý zápas sa ťahal o 3-4 góly v náš prospech. Hrali sme útočnejšie, začali sme sa strelecky presadzovať viac zo spojkových pozícií. Implementovali sme hru na dvoch pivotov. Obrana bola koncentrovaná. Nebolo to síce ,,pravé - orechové ,, pretože vždy sa dá hrať lepšie, ale herne sme splnili cieľ.

Hráčky, ktoré hodnotím vysoko pozitívne pre zvládnutie fyzicky náročných zápasov, pre koncentrovanosť a pre podanie stabilného výkonu sú: Bianka Rosenbergová, Ema Strnisková, Mirka Šimeková, Júlia Marčeková.

Vysoko hodnotím aj pískanie rozhodcov, ktorí skutočne pískali profesionálne a v zmysle fair-play.