Habakuk.sk
THA1

Aktuality

13.1.2019 - Martin - Krajská súťaž prípraviek

THA Martin - prípravka sa zúčastnili krajskej súťaže KZH Trenčín. Naše dve družstva THA Mladší a THA Starší odohrali po 4 zápasy proti susedným mestám ako Považská Bystrica, MHáK Martin, Čadca, Bojnice a KNM.

13.1.2019 - Mladší žiaci na Olma Cupe 2019, Velká Bystrice

Mladší žiaci THA MARTIN sa v dňoch 11.-13.1. 2019 zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja vo Velkej Bystřici pri Olomouci, kde obsadili výborné 3. miesto. Počet štartujúcich družstiev bol 8.

6.1.2019 - Staršie žiačky na Hummel 4Sport Cupe 2019 Prešov

V termíne 3.-6. januára 2019 naše žiačky zbierali skúsenosti na medzinárodnom turnaji Hummel 4Sport Cup v Prešove. Tohto kvalitného prípravného turnaja sa zúčastnilo 71 mužstiev z 9 európskych krajín.

15.12.2018 - 2.kolo THA Cup minihádzaná 2018/2019

V decembri pokračovalo 2. kolo turnaja THA CUP detí základných škôl Turca v hádzanej.

25.11.2018 - Čadca - 12. kolo krajskej ligy - st.žiačky

V nedeľu sme cestovali na posledné kolo krajskej ligy do Čadce. Staršie žiačky týmto uzavreli 12 kôl krajskej ligy a zatiaľ sa po jesennej časti umiestnili na 6. mieste.

16.11.2018 - Čadca-KNM - dohrávka 8. kola ml. žiaci

V stredu a piatok mladší žiaci THA Martin dohrávali zápasy 8. kola na pôde súpera. V stredu sme cestovali do Čadce a v piatok do Kysuckého Nového Mesta.

11.11.2018 - Partizánske - 9. kolo staršie žiačky

V nedeľu 11.11. staršie žiačky THA Martin cestovali do Partizánskeho na 9. kolo krajskej ligy.

10.11.2018 - 1.kolo Tatranligy Stupava 2018/2019

V sobotu 10.11.2018 sme vstávali trochu skôr. Už o 5. hod nastupovali družstvá mladších žiakov, mladšie žiačky, družstvo minihádzanáriek, družstvo minihádzanárov na 1. kolo turnaja TATRAN LIGY a 1. kolo minihádzanárskej ligy PLAYMINIHANDBALL.